khalimah.com

13 – glejvis كلمات اغنية

من فضلك انتظر...

ah sa m’ka marr malli
vec me ti pa une syte
i vdekur per se gjalli
ky makth po me mbyt

a mund t’jetoj une i vetem
mbyllur ne idjotsi
duke aktruar me jeten
jet pa jet, genjeshter marrezi

ref
gjithshka qe kam e thej
madje dhe zemren time prej xhami
ty prap une dot s’te kthej
ah sa m’ka marre malli
ato dy buze te ndezura
kan nevoje per nje njeri
dy ndjenja te zbehura
formojne akull jo dashuri

ah te t kem dhe nje her
te perhumbem ne parfumin tend
te shperndahem neper ere
te thith ajrin qe ti nxjerr

ref
gjithshka qe kam e thej
madje dhe zemren time prej xhami
ty prap une dot s’te kthej
ah sa m’ka marre malli

- glejvis كلمات اغنية

عشوائي